+371 26 211 708

+371 26 211 708

DIENNAKTS PALĪDZĪBA

Apbedīšanas pakalpojumi

Inmemoriam speciālisti sniedz visus nepieciešamos apbedīšanas pakalpojumus, saistītos ar bērēm Rīgā un tās apkaimē.

Kas jādara pirms sākat bēru organizācijas procesu

  • Zvaniet mums pa tālruni +371 26 211 708 un piesakiet BEZMAKSAS konsultāciju ar kvalificētu Inmemoriam dienesta darbinieku, kurš veiks visas nepieciešamās darbības un sniegs Jums instruktāžu par to, kā rīkoties tālāk; 

Lai organizētu bēru pasākumus patstāvīgi, neizmantojot apbedīšanas aģentu pakalpojumus, ir nepieciešams pasūtīt apbedīšanas preces, kremāciju (ja nepieciešams), un apbedīšanas transportu specializētajā apbedīšanas aģentūrā.

Dokumentu apkopošanu, panihīdas un svētojumu organizēšanu, vietu kapsētā un cita veida apbedīšanai nepieciešamās darbības veiksim mēs.

Kvalificētie Inmemoriam apbedīšanas biroja speciālisti sniedz BEZMAKSAS konsultācijas jebkurā bēru organizācijas posmā.

Palīdzība sociālo bēru organizēšanā

Ar terminu “sociālās bēres” saprot apbedīšanas pakalpojumu vai materiālo kompensāciju kompleksu, ko sniedz vai izmaksā valsts atsevišķām pilsonības kategorijām. Tas var tikt noformēts gan kā garantēta nepieciešamo pakalpojumu saņemšana bez atlīdzības bēru organizēšanai, gan kā  materiālās palīdzības izmaksas pēc bērēm.

Inmemoriam biroja speciālisti sniedz kvalificētu konsultāciju un praktisku palīdzību jebkurā sociālo bēru organizēšanas posmā un saņemot materiālo atbalstu.

Iegūstiet sīkāku informāciju par piemērotajām atlaidēm apbedīšanai, zvanot uz mūsu tālruni +371 26 211 708

Inmemoriam punktuālie un operatīvie darbinieki ir gatavi sniegt kompetentu konsultāciju un praktisko palīdzību, organizējot bēru procesu.

Pilna spektra pakalpojuma klāsts

Aizpildiet anketu

Sazināsimies ar Jums tuvāko 2 stundu laikā.

+371 26 211 708

DIENNAKTS PALĪDZĪBA